Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Płytki ceramiczne

Opublikowany 2017/12/26

 

          Różnorodne rodzaje płytek ceramicznych sprawia że znajdują się na pierwszych miejscach popularności wśród materiałów wykończeniowych do łazienek i toalet. Nie ogranicza się to jednak do możliwości płytek, które można zaprojektować i do kuchni, oraz loggii i innych pomieszczeń domu.

       Mnogość rodzajów nowoczesnych płytek ceramicznych obejmuje materiały o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki którym można uzyskać imponujący efekt dekoracyjny. Jednak dbanie o piękno nie zapominaj o jakości.

Prace z okładzinami ceramicznymi należą do kategorii dość skomplikowanych prac wykończeniowych, więc ceny za układanie na profesjonalnym poziomie, po prostu nie może być niska. To, niestety, często pomijane jest przez właścicieli domów i mieszkań, wynajem do wykonywania tego typu prac przypadkowych ludzi, którzy oferują głównie te prace w niższych stawkach. Rezultatem jest źle ułożona płytka, która negatywnie wpływa na wygląd wnętrza, i prowadzi do konieczności kosztownej przeróbki.

Jeśli trzeba wykonać pracę glazurnicze w łazience, kuchni lub w innym pomieszczeniu domu, a jest dla Ciebie ważna jakość, zapraszamy do korzystania z usług naszych specjalistów.

               Na co powinniście zwrócić uwagę wybierając mistrza, który wykona ten rodzaj pracy? Przede wszystkim posiada wszystkie niezbędne narzędzia do układania płytek. Wbrew powszechnemu przekonaniu, jest to nie tylko znana "kielnia". Do dyspozycji mistrza powinno być kilka poziomic, w tym poziomica laserowa, zestaw wysokiej jakości koron, którymi będą wykonane otwory w płytce. Do pracy potrzebne będą również noże do glazury, za pomocą których wykonywane będą cięcia o różnych kształtach.

Wybierając kaflarza nie preferuj brygad 3-4 osób w nadziei, że praca zostanie wykonana szybciej. Specyfika prac z płytkami jest taka, że dla wykonania ich wystarcza maksymalnie dwie osoby.

         I oczywiście, jak w każdym biznesie, ważne jest doświadczenie zawodowe mistrza, któremu powierzysz los drogich płytek które nabyłeś. Wszyscy mistrzowie, którzy pracują w naszej firmie, mają nie tylko odpowiednie wykształcenie specjalne i wszystkie niezbędne narzędzia, ale także doświadczenie, które pozwala im pracować z różnymi rodzajami nowoczesnych materiałów. Jeśli chodzi o koszt prac glazurniczych, to jak już wspomniano powyżej, po prostu nie może być poniżej pewnego poziomu. Jednakże ustalone przez nas ceny za wysoką jakość wykonania prac glazurniczych będą oczywiście przystępne dla każdego z naszych klientów.

A co powiesz na płytki ceramiczne? Czy zastanawiałeś się, dlaczego płytki ceramiczne są dziś tak wygodne i popularne? Odpowiedź jest bardzo prosta. Materiał ten można wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu - w łazience, na korytarzu i w kuchni.

Główną cechą płytek jako materiału wykończeniowego są atrakcyjne wzornictwo, kompatybilność z naturą i trwałość. Jakakolwiek płytka również nie potrzebuje opieki (oczywiście z tym, że ściera się szmatką oczywiście). Teraz rozumiesz dlaczego płytki i różne rodzaje okładziny ceramiczne mają tak duży popyt wśród konsumentów.

 

Autoryzacja MapeiAutoryzacja Mapei

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?