Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

remont łazienki Kielceremont łazienki KielceJak pracujemy

Pan Robert wykańczał moje mieszkanie od stanu deweloperskiego do wprowadzenia się Wykazał się dużą fachowością. Ceramika sanitarna , armatura oraz sprzęty AGD zostały założone w sposób prawidłowy. Ściany pomalowane i założone oświetlenie bardzo dobrze. Wcześniejsze przeróbki budowlane takie jak przenoszenie ścianek ,hydraulika, ułożenie kabli elektrycznych poszło sprawnie bez problemów. Pan Robert jest szybkim i solidnym fachowcem budowlanym i polecam go każdemu kto remontuje lub wykańcza mieszkanie.

 

 
 
 
 
wykończenie mieszkaniawykończenie mieszkaniaPanu Robertowi powierzyliśmy zadanie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Polecili nam go znajomi, a dodatkowo przekonały nas rekomendacje innych inwestorów i zdjęcia z wcześniej wykonanych przez niego realizacji. Wykonana realizacja zdecydowanie im sprostała, uwiarygodniając pana Roberta jako specjalistę wyjątkowo dbającego o jakość i precyzję wykonanej pracy, co było dla nas najbardziej istotne. Na pochwałę zasługuje również przemyślane i optymalne wykorzystanie materiałów wykończeniowych, a także doradztwo w ich wyborze, jak również znajomość najnowszych technik wykończeniowych. Otrzymaliśmy pięknie wykończone mieszkanie, którym będziemy cieszyć się przez długie lata. Zdecydowanie polecamy. Wzorowy kontakt, profesjonalne doradztwo i terminowość, a nade wszystko uczciwość to atuty będące przewagą nad konkurencją.
Zlecenie zostało zrealizowane szybko i rzetelnie a zarazem profesjonalnie. Warto zaufać Panu Robertowi
Ja już wiem że warto … i bez wahania mogę polecić Pana Roberta innym osobom :)
Pozdrawiamy,
Ewelina i Paweł
 
glazurnik Kielceglazurnik KielceWszystko elegancko.
P O L E C A M.
Prace wykonane bardzo starannie. Zarówno wykończenie jak i przygotowanie podłoża. Zastosowano najnowsze rozwiązania. Pan Robert doradził nam jakich materiałów i technologii użyć. Prace przebiegły szybko i sprawnie. Od rana do wieczora.  Cena bardzo korzystna. Każdy kto widział efekt końcowy jest pełen zachwytu i podziwu.
Polecam z czystym sumieniem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
remonty Kielceremonty KielceWspółpraca z Panem Robertem przebiegała wzorowo. Bardzo rzetelny, terminowy i solidny partner podczas wykonywania prac wykończeniowych w mieszkaniu. Z całą pewnością polecam Pana Roberta moim znajomym. Nie traćcie czasu na poszukiwania fachowców w Internecie, tutaj macie wszystkie kompetencje w jednej osobie!:) Pozdrawiam
 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?